по-русски
Юридическая компания «Правозахист Украина»



Членство в організаціях:






13 червня 2017 р.

ДФСУ надала індивідуальну податкову консультацію щодо уточнення податкового зобов’язання з єдиного податку

Так, Товариство у III кварталі здійснило повернення частини коштів, які були отримані та оподатковані єдиним податком у І кварталі цього ж року, при цьому розмір повернених коштів виявився більшим, ніж дохід, отриманий у III кварталі. Як відобразити у податковій декларації платника єдиного податку (юридичної особи) (далі - Декларація) повернення грошей, отриманих та оподаткованих у попередніх періодах?

Відповідь надана в індивідуальній податковій консультації від 06.06.2017 р. №470/6/99-99-12-02-03-15/ІПК.

Право на відображення у декларації суми податкового зобов’язання, розрахованого з доходу з урахуванням повернених коштів, Товариство має лише у разі повернення коштів у випадках, які відповідають умовам, визначеним частиною п’ятою п. 292.11  ПКУ (якщо таке повернення відбувається внаслідок повернення товару, розірвання договору або за листом-заявою про повернення коштів).

У такому разі у декларації за податковий (звітний) період, у якому відбулося повернення коштів, необхідно зазначити дохід наростаючим підсумком з урахуванням скоригованої суми доходу, отриманого у І кварталі, і, відповідно, визначити суму податкового зобов’язання, що підлягає сплаті за звітний період.

 

Новини

7 червня 2017 р.

Національний банк України вчергове знімає валютні обмеження

7 червня 2017 р.

Державна фіскальна служба України роз’яснила порядок розрахунку сум податкових зобов’язань, які виникають при випуску товарів, поміщених у митний режим тимчасового ввезення з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами, у вільний обіг на митній території України або передачі таких товарів у користування іншій особі

7 червня 2017 р.

Настання обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин) свідчить про відсутність вини у невиконанні зобов'язання та звільняє особу, яка порушила зобов'язання, лише від відповідальності за таке порушення, а не від виконання зобов'язання в цілому

31 травня 2017 р.

ДФСУ роз'яснила порядок коригування  ПДВ при зарахуванні попередньої оплати за одним договором в рахунок оплати послуг за іншим договором

12345Архів

Публікації

12345Архив