по-русски
Юридическая компания «Правозахист Украина»Членство в організаціях:


Про компанію

Юридична компанія

Юридична компанія «Правозахист Україна» (м. Київ) була заснована в 2008 році. За цей період юристи та адвокати компанії на ділі довели свій професіоналізм, успішно представляючи інтереси великих підприємств в досудовому та судовому порядку в Україні. Ми зуміли сформувати оптимальну базу вузькоспеціалізованих юридичних практик, що задовольняють запитам теперішніх та майбутніх клієнтів.

Завдяки високим діловим компетенціями правозахисники юридичної компанії «Правозахист Україна» успішно співпрацюють з великими вітчизняними підприємствами в області юридичного супроводу їх господарської діяльності.

Специфіка роботи компанії дозволяє нашим адвокатам та юристам надавати юридичні послуги так, щоб кожен клієнт отримував повний правовий захист незалежно від свого географічного розташування, будь він у Києві, Харкові, Дніпропетровську чи в будь-якому іншому місті нашої країни.

Підтвердженням вищесказаного є те, що протягом останніх 4 років компанія входить в 5-ку провідних юридичних фірм Східного регіону України.

Юридична фірма надає правовий консалтинг, що спеціалізується по ряду практик і  входить до складу групи компаній зовнішньоекономічного консалтингу "Донбасс Импэкс".

Захист інтересів суб'єктів
зовнішньоекономічної
діяльності  в Україні, митні спори 
>>>

Юридичний супровід господарської діяльності підприємців >>>

Супровід судових спорів, представництво інтересів у судах України >>>

 

Юридична практика

Основні юридичні практики: митне право, податкове право, корпоративне право, господарське право, земельне право та нерухомість, судова практика,  адміністративне право.

Юристи та адвокати, експерти незалежної оцінки

Гордість компанії «Правозахист Україна» - це практикуючі юристи, адвокати та фахівці незалежної оцінки майна.

Наш колектив однодумців здатний досягати результату в найскладніших ситуаціях. Головне у співпраці з клієнтами - це довірчі відносини й серйозність взятих на себе зобов'язань. Завдяки такому підходу ми відчуваємо постійний інтерес клієнтів до нашої юридичної та оціночної практиці, формуємо довгострокові контракти та забеспечуємо стабільність партнерства.

Наші юристи та адвокати у Києві та Донецьку, а також експерти незалежної оцінки майна (товару) завжди готові прийти Вам на допомогу в Київській, Донецькій області, та інших регіонах України.

Досудовий та судовий захист

За короткий проміжок часу правозахисники юридичної компанії придбали успішний досвід оскарження рішень Державних органів та захисту в українських судах, зміцнили свої позиції в якості митного і податкового експерта, надали юридичну підтримку великим організаціям в Україні. Юристи та адвокати нашої компанії розробили ряд оптимальних рішень зі складних і профільних питань для бізнесу, які й донині застосовуються на практиці корпоративними юристами на підприємствах наших клієнтів.

Основна спеціалізація в цьому напрямку - митне та податкове законодавство.  Професійна експертиза та захист в суді в Києві, Донецьку та по всій Україні проводиться нашими експертами митного права якісно і з повною віддачею. Наш митний адвокат допоможе Вам при оскарженні рішень митниці, проведе консультації в галузі порушення митних правил, завищення митної вартості, коду товару та інших питань митного та податкового права.

Юридичні консультації без обмежень

Надаючи профільні юридичні консультації в Києві, Донецьку та інших регіонах України,  наша компанія прагне забезпечувати надійним правовим захистом якомога більше підприємств.

Для наших клієнтів віддаленість не є перешкодою. Постійний он-лайн зв'язок  з нашими експертами забезпечує надійну роботу та активне партнерство, роблячи наші послуги у Києві, Донецьку або в будь-якому місті Україні більш доступними в режимі реального часу.

Наша юридична компанія буде рада бачити Вас серед наших клієнтів!

Мобільна візитівка

Новини

22 травня 2017 р.

Оприлюднено законопроект щодо введення «єдиного вікна» на митниці

22 травня 2017 р.

Оприлюднено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Інформації суб’єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів), про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди)»

22 травня 2017 р.

Строк дії договору оренди землі, умовами якого передбачено, що відлік строку оренди настає з моменту державної реєстрації цього договору, починається після набрання ним чинності, а не з моменту його укладення

22 травня 2017 р.

Якщо відшкодування витрат на перевезення здійснюється не безпосередньо перевізнику-нерезиденту, а агенту, то така виплата не підпадає під дію положень міжнародних договорів для застосування звільнення від оподаткування або зменшеної ставки податку на прибуток

20 квітня 2017 р.

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України дійшла висновку, що у разі прийняття суб'єктом владних повноважень рішення про надання у власність земельної ділянки (тобто ненормативного акта, який вичерпує свою дію після його реалізації) подальше оспорювання цього права власності має вирішуватися у порядку цивільного судочинства, оскільки виникає спір про цивільне право

20 квітня 2017 р.

Національний банк України продовжує лібералізацію валютного законодавства

20 квітня 2017 р.

Національний банк України пропонує для обговорення зміни до чинної Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 № 22 щодо приведенням норм цього документу у відповідність до вимог, встановлених статтею 95 Податкового кодексу України

20 квітня 2017 р.

У разі встановлення статусу клієнта як платника податків фінансова установа у разі відкриття/закриття рахунків клієнта надсилає повідомлення про відкриття або закриття усіх рахунків платника податків – самозайнятої особи до контролюючого органу, в якому обліковується такий платник податків, відповідно до положень статті 69 Кодексу

12345Архів

Публікації

12345Архив