українською
Юридическая компания «Правозахист Украина»



Членство в организациях:






экспертная оценка

Новости

20 июня 2013 г.

ВЭД-контракт в таможне: обязательны ли в нем печати сторон

Укр.версия.

Підприємство уклало з нерезидентом ЗЕД-контракт, у якому зі сторони іноземного контрагента проставлено лише підпис. Чи обов’язкова в ЗЕД-контракті печатка нерезидента?

Не завжди. Українське законодавство вимагає, щоб договори між суб'єктами госпдіяльності скріплялися їхніми печатками (п. 2 ст. 207 Цивільного кодексу України). Виняток зроблено лише для фізосіб-підприємців, які працюють без печатки. На документах, уключаючи зовнішньоекономічні контракти, достатньо підпису підприємця.
Інша картина з необхідністю штампа іноземного суб'єкта госпдіяльності. Якщо зовнішньоекономічний договір із його участю укладено в Україні та його форму підпорядковано вітчизняним законам, то печатка іноземної сторони договору обов'язкова. Коли ж контракт підписано за кордоном і право місця його укладення не вимагає наявності печатки, то вона не потрібна — достатньо одного підпису іноземного учасника угоди (ст. 31 Закону України «Про міжнародне приватне право»; ст. 382 Господарського кодексу України).
Таким чином, вимога про наявність у контракті печаток залежить від місця його укладення. Якщо його підписано в Україні, то мають бути відбитки всіх його сторін, а коли за межами нашої країни — може бути відсутньою печатка іноземного учасника. 

Источник: http://qdpro.com.ua

Новости

7 июня 2017 г.

Національний банк України вчергове знімає Валютні обмеження

7 июня 2017 г.

Державна фіскальна служба України роз'яснено порядок розрахунку сум податкових зобов'язань, Які вінікають при випуску товарів, поміщеніх у митний режим Тимчасова ввезення з умовно частково звільненням від оподаткування митними платежами, у вільний обіг на мітній территории України або передачі таких товарів у Користування іншій особі

7 июня 2017 г.

Настанов обставинних непереборної сили (форс-мажорних обставинні) свідчіть про Відсутність вини у невіконанні зобов'язання та звільняє особу, яка порушила зобов'язання, лишь від відповідальності за таке Порушення, а не від Виконання зобов'язання в цілому

31 мая 2017 г.

ГФСУ разъяснила порядок корректировки НДС при зачислении предварительной оплаты по одному договору в счет оплаты услуг по другому договору

 

12345Архив

Публикации

12345Архив